KUPA GIDA

Kupa Gıda Kimdir?

Kupa Gıda, 1996 yılından beri Türkiye’nin seçkin markalarıyla, 1500’ü aşkın firmanın her türlü gıda ve temizlik ekipmanı ihtiyacını karşılamaktadır.Kartal’da 6000 metrekarelik merkezimizde, başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere yaklaşık 1500 ayrı noktaya hizmet veriyoruz. Kupa Satın Alma departmanı tüm tedarikçilerimizi iş ortağı ve çözüm ortağı olarak görüyor. 150'nin üzerinde güçlü tedarikçi portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek 3600’den fazla ürünü depolarımızda hazır bulunduruyoruz. Ürünlerin kabul, depolama ve sevkıyat işleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uygun olarak gerçekleştiriyoruz. 

Konusunda uzmanlaşmış 16 kişilik satış ve 9 kişilik Call Center ekibi ile 6 gün müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tecrübeli ekibimiz sayesinde her tür dilek, istek ve şikayetinizi anında çözüyoruz. 

Kimlere hizmet veriyoruz?

Türkiye’nin Taşıma Yemek Lideri olan ve günde 90.000 kişiye catering hizmeti veren Sardunya Gıda Mutfağın ana tedarikçisi olan Kupa, Türkiye genelinde cafe, fast food, büfe, restaurant, lokanta, hotel, motel, okul kantini, kumanya şirketleri, yemekhane, catering, toptan ve ara toptan firmalarından oluşan 1500 firmanın çözüm ortağıdır. 

Ev dışı tüketim sektörünün öncüsüyüz!

Ev dışı tüketim sektöründe A’dan Z’ye tüm ürünlerde ve hizmette kalite, fiyat, güven ve süreklilik dörtgeninde müşterilerimizin çözüm ortağı olma misyonunu üstlenen Kupa Gıda, tüketim sektöründe hızla büyüyor, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz.